Dermapen İle Cilt Yenileme Nedir?

Dermapen tek başına tıpkı peeling bakım dermabrasyon gibi başlı başına  etkin son derece kolay güvenli acısız bir yöntemdir.

Dermapen ile kombine uygulamalar imkanı sayesinde ablatif olmayan, örneğin IPL ve Kimyasal Peeling gibi uygulamalardan daha efektif sonuçlara ulaşabiliriz.

Cerrahi olmadan gençleşmenin avantajları

 1. İnce çizgilerin azalması
 2. Derinin sıkışması ve gerilmesi
 3. Akne ve diğer lekelerin azalması ve hatta yok olması
 4. Çatlak ve deri gevşemelerinin giderilmesi
 5. Çok hızlı iyileşme süreci
 6. Soyulmuş cilt de uygulanabilme güvenilirliği
 7. Her cilt tipinde ve her bölgede uygulanabilmesi
 8. Kolajen dokunun gelişmesini sağlar.

Dermapen Nerelere Uygulanır?

 • Yüz
 • El
 • Boyun
 • Saç

Dermapen Farkı Nedir?

Organizmanın tamirat mekanizmalarında en önemli rolü gerçekleştirir. Doku hasarı oluştuğunda Dermapen uygulandığında doku aktive olur ve birçok doku geliştirici faktörü ortama sağlarlar. Esas etkisi dokuları hızla onarmaktır.
Dermapen Uygulaması nasıl yapılmaktadır?

Dermapen saçlı deri, yüz, boyun, eller, akne izleri akne ve doku kaybı ve sorunlu olan bölgelere uygulanır. Tüm işlemler yaklaşık 1 saatte tamamlanmaktadır. Uygulama bölgesinde doku gelişimi başlar, doku kaybı onarılırlar ve yeni doku üretmeye başlarlar. Hem kadınlar hem de erkekler için sonucu çok memnun edici bir uygulamadır. Dermapen’in avantajları nelerdir?

İyileşme süreci içeriği dolayısıyla çok kısadır. Dokuları onarır ve yeniler. Yeni kolajen üretimi, yeni damarsal gelişme sağlanır. Büyüme faktörleri ve hücreler arası ortamın yeniden yapılanması ile dokulardaki hasarlar giderilir ve taze dokular oluşturulur. Uygulanışı kolay ve konforludur. Gerekli materyalin sağlanması çok kolaydır.

Are you looking for essay writers for college? Are you essay writer hoping to find somebody that will help you with your assignment? Then you will want to know what to look for in essay authors. There are some essential things which you can see for, and here are a few hints which you can use to restrict your search.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?