Saf hale getirilmiş oksijen, antioksidan özellikteki A, E, C vitaminleri ve cildi yapılandırıcı özel formül serumla birlikte metotlu olarak cilde püskürtülmektedir.

Basınçlı oksijen ile birlikte cilde giren bu ürünler sayesinde ciltteki kuruma problemleri azaltılmakta ve yaşlanma süreci geciktirilmektedir.
Cilt sıkılaşır. Lekelenmelere ve sigaranın ciltte bıraktığı hasarlara karşı daha dirençli hale gelir. Güneşin negatif etkileri de bu terapi sayesinde azaltılmaktadır.

Oksijen – Vitamin terapisi 3 seans olarak önerilmektedir.

Oksijenterapi seansından sonra cilt nemli ve parlak bir görünüme kavuşmaktadır.

Cilt bakımı, Kimyasal peeling vb. anti-aging altın maske uygulamalarıyla kombine edilebilmektedir.

* Kırışıklık
* Akne
* Koyurenkli halkalar
* Temizleme
* Pulları temizleme
* Toparlama
* Vitamin

Temizleme
1.Karniye tabakası için güçlü temizleyici etki: ölü cilt hücrelerini, makyaj kalıntılarını, fazla sebumu yok eder ve pürüzlü cilt dokusunu arındırır.
2.Derinlemesine temizleme etkisi: biriken melaninin yerleştiği derin cilt katmanına mikro titreşim aktarır, melanini ayrıştırır ve cilt yüzeyine kaldırır ve melanini etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Pulları temizleme
1.Cilt pullarını temizleme fonksiyonu: ölü karniye hücrelerini, siyah noktaları, fazla sebumu, toksik materyal ve bakterileri, yüzeysel çizgileri ortadan kaldırır ve yeni cilt hücrelerinin yeniden oluşumunu teşvik eder.
2.Ana cilt uygulamasından önce ön işlem: Etkili besin maddelerinin veya aktif içerik maddelerinin nüfuz etmesi için ön adım.

Toparlama
1.Toparlama fonksiyonu:Kırışık ve elastik olmayan cildin nedeni, cildin alt kısmında kasın yaşlanmasıdır. Kas, nazik bir akımla harekete geçirildikten sonra, Ionto…son’un toparlama fonksiyonu, cilde elastikiyet kazandırır.
2.Masaj fonksiyonu: mikro akım ile mikro masaj etkisi sağlar.
3.Yenileme fonksiyonu: Toparlama fonksiyonu, bağ dokuları oluşturan hücre ile yeni kolajen oluşumunu ve hücre yenilenmesini teşvik eder. Ayrıca, hücre çeperinin hareketi ve ATP oluşumu ile hücre beslenmesinin artışı neticesinde, cildin yenilenmesine yardımcı olur.

Vitamin
1.Fonoforez (etkisi): Ampul, krem, serum vs. gibi etkili maddelerin bariyer bölgesinden cilde nüfuz etmesi için ultrason etkisi.
2.Vitamin emilimi: Ultrason modunda uygulama yapmadan önce, Vitamin programı özellikle vitamin ampulü, krem, serum vs. gibi vitamin ürünlerinin nüfuz etmesine yardımı olmaya odaklanır.

 

Vitamin
Cildin durumu, ilgili ürünler ve etkisi
– Cildin durumu: pigmentli, yorgun cilt veya açılması gereken cilt
– Ürünler:  (C Vitamini)
– Etkisi: cildin dokusunu açar.

Toparlama
Cildin durumu, ilgili ürünler ve etkisi
– Cildin durumu: gevşek ve yaşlanmış cilt veya saç derisi
– Ürünler: İyonize besleyici ampuller
– Etkisi: (+) ve (–) akımlarını kullanmak suretiyle, kasları ve cilt dokusunu harekete geçirerek cilde elastikiyet kazandırır. Saç derisi bakımında Y tipi prob kullanılmalıdır. Saç köklerini canlandırır ve saça canlılık verir.
– Yüz toparlama (kas dokusunu takip ederek)
– Saç derisi toparlama (saçları ayırarak, bölümler halinde)

Kırışıklık
Amaç: Tüm kırışıklık uygulamalarında, kolajen ve elastinin toparlanmasında ve teşvik edilmesinde, cilt metabolizmasının dengelenmesinde kullanılır.

Akne
Amaç: Akneden kurtulma ve kan ve lenf dolaşımının güçlendirilmesi için. https://sites.google.com/site/legitticketsites/seatgeek-reviews

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?