Solita Beauty & Esthetics


2013 yılında gelişmelerin ışığında ve tüm dünyada aynı anda piyasaya sunulan cihaz ve ürünlerle sizi rahatlatan, şımartan, mutluluk veren son derece huzurlu ortamı ve deneyimli uzman personeliyle Ankara’da Next Level Ofis Binasında hizmetinize sunuldu.

Artık kadın olarak erkek olarak hepimiz güzelliğin, gençliğin yolunun bakımlı olmaktan geçtiğini biliyoruz. Solita; aldığınız yaşların sadece tatlı hatıralar olması ,aynalarla sonsuz dostluklar kurmanız için en büyük destekçiniz.

Bizim için en önemli konu danışanlarımızın sağlığıdır. Salonumuz da tüm işlemler deneyimli estetisyenler tarafından uygulanmaktadır. Hijyen kurallarına son derece önem verilmektedir. Kullanılan ürünler uzman estetisyen tarafından titizlikle yaş, cilt tipi, değerlendirilerek kişiye özel uygulamalar gerçekleştirilmektedir.

Çok kısa sürede danışanlarına sunduğu hizmet çeşitliliği sayesinde hızla sektörün yön belirleyen bir markası olan Solita ‘da oksijen terapili cilt yenileme bakımı, organik lifting, maskeler, peeling, her cilt tipine göre ton dengeleme, f roller uygulamaları, kol, bacak, karın sarkmaları, mimik çizgileri giderici işlemler başta olmak üzere güzellik le ilgili birçok işlemler gerçekleştiriliyor.

Salonumuz da sağlığınızı kaybetmeden kısa sürede alınan sonuçlar, uzun vadede sizlere her zaman mutluluk verir.

Mutluluk ve güzelliğinizin her zaman sizinle olması dileğiyle,

Sağlıklı günler dileriz.

Open chat
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?